Зустріч із жителькою с.Омельне

04.09.2019

         Сьогодні, 03 вересня 2019 року, за участі голови районної ради Олександра Гурського, заступника голови районної ради Віталія Протасюка, керуючого справами виконавчого апарату Ольги Ярощук   відбулась зустріч із Сільчук Зоєю Олександрівною (жителькою с.Омельне)  – мамою Героя України Волоса Андрія Олександровича, який загинув, захищаючи Україну. В ході  спілкування про наболівше, Зоя Олександрівна звернулась до Олександра Григоровичу з проханням посприяти в отриманні земельної ділянки під житлове будівництво на території Прилуцької сільської ради, куди вона звернулась давно із відповідною заявою. Голова районної ради відразу ж під час телефонної розмови із Прилуцьким сільським головою  Арчибасовим В.А. встановив, що питання знаходиться на контролі та буде вирішене відразу після зміни меж населених пунктів сільської ради, оскільки на даний час вільних земельних ділянок під забудову на території ради немає.

Під час зустрічі Олександр Григорович вручив Зої Олександрівні посвідчення «Почесний громадянин Ківерцівщини», яке районна рада своїм рішенням присвоїла старшому солдату Волосу Андрію Олександровичу за особисту мужність, патріотизм, самовіддане служіння українському народові під час подій, пов’язаних із захистом незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України (посмертно).

 

Довідково: Президент України Володимир Зеленський присвоїв загиблому на війні звання "Герой України" з удостоєнням ордена "Золота Зірка" військовому ЗСУ, старшому солдату Андрію Волосу (посмертно) за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та вручив Зої Олександрівні 24 серпня під час урочистих заходів. 

22-річний Андрій загинув  вранці 28 червня 2018 року, в той день Збройні сили втратили загиблими відразу чотирьох бійців. А.Волоса, тяжко пораненого, намагався витягти з поля бою командир взводу Валерій Шишак, і також отримав смертельне поранення від ворожого снайпера. Андрію Волосу снайперська куля влучила фактично в серце, пройшовши між пластинами бронежилета. Про те, що сина більше немає, мати Волоса дізналася в реанімації – за день до загибелі Андрія їй зробили складну операцію.

.