Зустріч з представниками окремих громадських організацій міста

03.07.2018

Сьогодні, 3 липня, відбулась зустріч голови районної ради Василя Хмілевського та заступника голови районної ради Тамари Чигрин з представниками окремих  громадських організацій міста.

         Під час зустрічі були обговорені питання реформування первинної ланки медицини.  Активістів хвилювало питання облаштування лікарської амбулаторії в приміщенні, де донедавна знаходилось  відділення переливання крові, що по вулиці Парковій.  Вони наполягали, що сімейні лікарі повинні здійснювати прийом у приміщенні центральної районної лікарні, мотивуючи це тим, що там можна провести всі необхідні обстеження. 

         Обговоривши це питання, заслухавши  змістові відповіді, що  надавали генеральний директор КЗ «Ківерцівське РТМО» Михайло Слижук та головний лікар КЗ Ківерцівський РЦПМСД» Олесь Марищук було вирішено вивчити питання щодо  облаштування лікарської амбулаторії за вищевказаною адресою, у якій здійснюватимуть прийом громадян 5 із 17 наявних в Ківерцівській амбулаторії сімейних лікарів, з яким уклали декларації жителі північної частини міста. Інші дванадцять сімейних лікарів будуть здійснювати прийом в приміщенні Ківерцівської центральної районної лікарні.