Звітування керівників навчальних закладів

25.06.2020
Відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад, Положення про загальноосвітній навчальний заклад та Положення про професійно-технічний навчальний заклад керівник навчального закладу має щороку звітувати про свою діяльність на загальних зборах (конференціях) педагогічного колективу, батьківського комітету, ради, піклувальної ради та громадськості. Звітування керівників здійснюється з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у навчальних закладах, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації. Завданням звітування є:
- забезпечити прозорість, відкритість і демократичність управління навчальним закладом;
- стимулювати вплив громадськості на прийняття та виконання керівниками навчальних закладів відповідних рішень у сфері управління навчальним закладом.
В поїздках по району з метою ознайомлення із звітами директорів про їхню діяльність взяли участь голова районної ради Олександр Гурський, заступник голови районної ради Віталій Протасюк, заступник голови райдержадміністрації Микола Цисюк, голова Ківерцівського районного комітету профспілки працівників освіти Євгенія Бабійчук, головний спеціаліст відділу освіти та культури райдержадміністрації Інна Тетюрко.
У своєму звіті директор НВК "ЗОШ ІІ ст. -ДНЗ" с Пальче Шевчук Дмитро Іванович розповів про те, що протягом 2019-2020 навчального року проведено капітальний ремонт актової зали, замінено підлогу у ігровій кімнаті ДНЗ, встановлено витяжку в їдальні, відремонтовано 120 кв.м. стелі в коридорі і встановлено нові світильники, замінено насос в котельні та міні башню для подачі води. Навчально-виховний комплекс завдяки трудовому колективу, батькам та спонсорам готовий до зустрічі дітей.
Про великі позитивні напрацювання говорила Тарасюк Ірина Вікторівна, яка очолює ЗОШ І-ІІ ст. с.Хорлупи. Протягом року проведено капітальний ремонт коридору першого поверху площею 480 кв.м., замінено 20 старих світильників на нові, встановлено 3 рукомийники та енергозберігаючі двері, проведено ремонт у бібліотеці, проведено ремонти у кабінетах української мови і літератури та зарубіжної літератури. Навчальний рік 32% учнів завершили на високому рівні. Вчитель Щербачук Р.М. стала переможцем обласного конкурсу «Вчитель-2020» серед вчителів християнської етики та моралі.
В ЗОШ І-ІІІ ст. с.Покащів де працює директором Жабська Ірина Василівна проводяться косметичні ремонти кабінетів, а в спортивному залі – капітальний.
Гарні враження залишились про роботу трудових колективів ЗОШ І-ІІ ст. с.Залісоче ( директорЗбирун Світлана Федорівна), ЗОШ І ст. с.Метельне (керівник Котикович Світлана Григорівна), ЗОШ І-ІІІ ст. с.Жорнище (директор Петровський Анатолій Васильович), ЗОШ І-ІІ ст. с.Личани (директор Сосницький Микола Степанович), ЗОШ І-ІІІ ст. с.Журавичі (директор Максимчук Юрій Петрович), НВК «ЗОШ І ст. – ДНЗ»  с.Скреготівка (керівник
Дячук Алла Олександрівна), ЗОШ І-ІІІ ст. с.Карпилівка (директор Тарасюк Валентина Василівна), ЗОШ І-ІІІ ст. с.Дідичі (директор Дубина Зінаїда Олексіївна), ЗОШ І-ІІ ст. с.Звірів (директор Мосійчук Любов Леонідівна), НВК «ЗОШ І-ІІ ст - ДНЗ» с.Мощаниця (директор Олексіюк Інна Іванівна).
Великий обсяг робіт протягом року було виконано у ОЗО «ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Дерно» (Комар Тамара Олексіївна) завдяки Дернівській сільській раді тут було освоєно 480 тис.грн.
У всіх колективах які відвідали керівники району, одноголосно визнали роботу закладів задовільною.
 
Більше фотографій ви можете переглянути за посиланням