“День здоров’я сільського трудівника”.

09.10.2012
  7 жовтня, в смт Маневичі відбулося фізкультурно-спортивне хліборобське мистецьке свято “День здоров’я сільського трудівника”, присвячене ХХХ ювілейним Олімпійським іграм.
   Змагалися на обласному святі 16 команд районів області, серед них і збірна команда сіл Тростянецької, Карпилівської та Грем’яченської сільських рад нашого району. На змаганнях були присутні голова районної ради Михайло Марчук, голова районної державної адміністрації Зіновій Колісник, заступник голови райдержадміністрації Євгеній Зубенко та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Марія Хазанюк.
   У рамках програми відбувалися змагання з гирьового спорту, армреслінгу, перетягування каната, перевезення навантаженого воза, штовхання колоди, метання набивного м’яча, відбулася фінальна гра Кубку облради ВФСТ «Колос» з футболу.
   Після наполегливої та виснажливої боротьби у фізкультурно-спортивному хліборобському мистецькому святі відбувся фінал Кубка обласної ради ВФСТ “Колос” між командами ВАТ “Хлібокомбінат” (м.Ковель) та командою ФК “Піддубці” (Луцький район). Сильнішою виявилася команда Луцького району, яка і здобула Кубок області.
   Крім спортивної програми під час проведення фінальних змагань сільських спортивних ігор було проведено конкурс на найкращий номер художньої самодіяльності, які виступали перед глядачами в перервах між видами програми та під час нагородження переможців і призерів змагань. Аматори сцени районного будинку культури ім. М.П. Ковальова – Микола Скубій, Павло Бовканюк, Алла Кірик та Оксана Ільчишина посіли почесне третє місце.