Обласна нарада з питань підсумків роботи виконавчих комітетів сільських та селищних рад

31.01.2013
    Сьогодні голова Ківерцівської районної ради Михайло Марчук взяв участь у обласній нараді з питань підсумків роботи виконавчих комітетів сільських та селищних рад у 2012 році та завдань щодо розвитку сільських територій на 2013 рік.
   Відкривав нараду виступ голови Волинської обласної державної адміністрації Бориса Клімчука та голови Волинської обласної ради Володимира Войтовича.
   
    «В непростих умовах здійснення галузевих реформ та зміни правових засад діяльності у земельній, податковій, адміністративній та соціальній сфері, вдалося забезпечити ріст економічних показників в галузі сільського господарства, на належному рівні виконувати повноваження, покладені на сільських та селищних голів громадою та державою. Завдяки активній реалізації заходів цільових регіональних програм в області досягнуто росту обсягу валової сільськогосподарської продукції на 7,1 % (становив 6,2 млрд.грн., з нього продукцію обсягом 4,3 млрд.грн. вироблено господарствами населення). Зростає роль та темпи приросту обсягів виробництва агроформувань» - відмітив голова обласної державної адміністрації Борис Клімчук.
 
  Обласний очільник також відзначив продуктивну співпрацю територіальних громад області з Державним Фондом сприяння місцевому самоврядуванню та Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ» щодо залучення додаткових фінансових ресурсів на вирішення проблем громади.
    Кращих працівників органів місцевого самоврядування області нагороджено почесними грамотами, подяками та цінними подарунками. Почесною грамотою Волинської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, ефективне вирішення питань життєдіяльності територіальної громади та досягнуті результати роботи у 2012 році нагороджено голову Ківерцівської районної ради Михайла Марчука, також відзначено Тростянецького та Сильненського сільських голів Валерія Ткачука і Олександра Ходорчука.
      Завершилось дійство святковим концертом за участі творчих колективів з усіх районів області.