Постійна комісія з питань депутатської етики.

04.09.2012
   4 вересня 2012 року у районній раді відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, свободи совісті, законності та боротьби із злочинністю.
   Члени комісії розглянули ряд питань, зокрема «Про проект рішення районної ради «Про інформацію прокурора Ківерцівського району Лебедюка В.С. про стан законності, боротьби із злочинністю,  охорони громадського порядку та про результати діяльності на території району» та «Про проект рішення районної ради «Про інформацію начальника Ківерцівського РВ УМВС України у Волинській області Приймачука В.В. про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та про результати діяльності на території району». З відповідними інформаціями виступили перед членами комісії прокурор Ківерцівського району Лебедюк В.С та начальник Ківерцівського районного відділу УМВС України у Волинській області Приймачук В.В. Зокрема Володимир Савович зазначив, що є великий ріст крадіжок, дорожньо-транспортних пригод, лише формально працюють варти порядку. При об’єднанні зусиль з боку влади і громадськості можна досягнути бажаного результату.
    Також постійна комісія розглянула і ряд інших питань, які вносяться на розгляд чергової сесії  районної ради та попередній розгляд яких належить до повноважень цієї комісії.
    По питанню «Про роботу дільничних інспекторів міліції Ківерцівського РВ УМВС України у Волинській області» з інформацією виступив начальник Ківерцівського районного відділу УМВС України у Волинській області Приймачук В.В. Василь Вікторович зазначив, що штатна чисельність відділення дільничних інспекторів міліції Ківерцівського РВ УМВС України у Волинській області нараховує 19 посад дільничних інспекторів міліції та одну посаду помічника дільничного інспектора міліції. На даний час не всі вказані посади укомплектовані, а саме є вакантними чотири посади дільничного інспектора міліції та одна посада помічника дільничного інспектора.        
   За шість місяців 2012 року дільничними інспекторами міліції розкрито 51 злочин (за аналогічний період 2011 року - 37 злочинів).
   Станом на 30.06.2012 року на профілактичному обліку в Ківерцівському РВ УМВС України перебуває 448 осіб, з якими дільничні інспектори міліції здійснюють профілактичну роботу не рыдше трьох разів в місяць.
  З метою забезпечення виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції» від 17.05.2012 запропоновано проект рішення «Про внесення змін до Регламенту роботи Ківерцівської районної ради Волинської області шостого скликання».
   Всі депутати постійної комісії взяли активну участь в обговоренні питань, що розглядалися на засіданні. По закінченню розгляду питань згідно із порядком денним, члени комісії обговорили й інші питання, які хвилюють як депутатів районної ради, так і жителів територіальних громад, інтереси яких вони представлять.