Про засідання постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів

20.12.2012
   18 грудня 2012 року відбулося засідання постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів, на розгляд якої внесено більше двадцяти питань. Отож, депутати вирішили спочатку розглянути питання відповідно до запропонованого порядку денного, а потім розглянути проект районного бюджету на 2013 рік.
   На комісії погоджено внесення змін до заходів програм, що реалізуються за рахунок коштів районного бюджету, а саме: Заходів на 2012 рік щодо виконання районної цільової соціальної програми «Молодь Волині» на 2012-2015 роки»,Заходів на 2012 рік щодо виконання районної цільової соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012- 2016 роки (виконавець та розпорядник коштів – відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації);Заходів районної програми розвитку культури, мистецтва і туризму на 2012-2015 роки (виконавець та розпорядник коштів- відділ культури та туризму райдержадміністрації). Схвалено для розгляду на пленарному засіданні ряд заходів, що будуть фінансуватися у 2013 році  за рахунок коштів районного бюджету:Заходи на 2013 рік щодо виконання районної  Програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності  на 2011 – 2015 роки (виконавець та розпорядник коштів – служба у справах дітей райдержадміністрації),Заходи на 2013 рік щодо виконання Програми соціального захисту населення району на 2009-2013 роки (виконавець та розпорядник коштів - управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації),Заходи  на 2013 рік щодо виконання районної Програми діяльності  Ківерцівської районної громадсько-політичної газети «Вільним шляхом» на 2011-2015 роки (виконавець та розпорядник коштів -  редакція районної громадсько-політичної газети «Вільним шляхом»). Розглянуто звіт управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  про   використання у ІІІ кварталі 2012  року   коштів   районного   бюджету на надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів, передбачених на реалізацію   Програми соціального захисту населення району на 2009-2013 роки.
   Рекомендовано внести на розгляд сесії і Порядок використання коштів районного бюджету на фінансування Програми діяльності Ківерцівської районної громадсько-політичної газети «Вільним шляхом».
   З проектом  районної цільової   соціальної  Програми  забезпечення пожежної безпеки на 2013-2015 роки виступив Собчук Павло Вікторович- начальник Ківерцівського районного відділу управління Держтехногенбезпеки у Волинській області, який члени комісії схвалили одноголосно.
  При розгляді проекту районної Програми роботи з обдарованою молоддю на 2013 рік, яку представляла начальник відділу освіти райдержадміністрації Бацмай Світлана Анатоліївна, голова постійної комісії відзначив, що заходи передбачають фінансування 422 тисячі гривень, це дуже багато, отож рекомендовано зменшити до трьохсот, також відмітив, що робота з обдарованими дітьми - це прямий обов’язок учителя.
   Про проект рішення районної ради «Про затвердження районної Програми оновлення містобудівної документації на 2012 – 2017 роки» інформувала Шаєвська Валентина Ростиславівна – начальник відділу архітектури та містобудування райдержадміністрації. В цілому схвально відмітивши програму, яка у цій галузі приймається вперше, голова комісії Павленко Г.І.  зауважив, що вона буде прийнята 27 грудня,фактично в останні дні року, а дія її мала б початися з 2012 року.
   З проектом Програми патріотичного виховання молоді, підготовки та проведення  призову юнаків на строкову військову службу в Ківерцівському районі «Призовник 2013-2016»ознайомила Тарасевич Ірина Григорівна - провідний спеціаліст Ківерцівського районного військового комісаріату, відмітивши, що призов на  2013 ріквже оголошено відповідно указу президента України, а надалі можливо і буде контрактна служба. Кошти просять невеликі - 2 тис. грн. для виготовлення бланків. Вашкевич М.Д. – перший заступник голови районної державної адміністрації, який був присутній на засіданні постійної комісії, вніс пропозицію, яку і підтримали депутати щодо виділення додаткових коштів в сумі 1тис.грн. для доставки  призовників.
  Вирішено питання щодо діяльності редакції районного проводового радіомовлення – прийнято рішення про схвалення програми діяльності та виділення коштів на 1 місяць - січень 2013 року, з подальшим призупиненням діяльності районної редакції проводового радіомовлення.
   Відхилено проект рішення районної ради «Про  затвердження Порядку використання коштів   районного   бюджету на   фінансування Програми діяльності Ківерцівської районної редакції проводового радіомовлення на 2013-2015 роки» у зв’язку з його недоцільністю.
   Одноголосно схвалено  проект плану роботи районної ради на перше  півріччя 2013 року та  затвердження розпоряджень голови районної ради, прийняті в міжсесійний період з питань, що підлягають затвердженню районною радою.
    Розглянувши виконання рішень районної ради від 30.11.2011 №9/24 «Про надання пільги щодо сплати орендної плати за користування частиною приміщення загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с.Жидичин Ківерцівського району Волинської області»  та  від 23.02.2012 №11/34 «Про надання пільги Волинській обласній дирекції ВАТ «Райффайзен Банк Аваль», рекомендовано зняти з контролю як такі, що виконані.
   Чергові, можливо останні зміни до районного бюджету 2012 рокупогодили члени постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів, про які  інформувала Керда Л.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.
   За пропозицією фінансового управління на розгляд чергової сесії вноситься регуляторний акт «Про порядок і норматив відрахування до загального фонду районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району», висновок щодо вимогстатей 4 та 8 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" надала комісія.
   При розгляді переліку питань, що вносяться на затвердження пленарного засідання 16 чергової сесії районної ради шостого скликання, начальник управління Держкомзему у Ківерцівському районі Левчик І.О. – зупинився на «земельних» питаннях, що вносять на розгляд сесії: про затвердження  проекту землеустрою щодо зміни меж населених пунктів Сильненської сільської ради та про погодження проектів землеустрою щодо розмежування  земель державної та комунальної власності в межах та за межами населених пунктів Прилуцької сільської ради. 
   Після перерви депутати розглянули проект районного бюджету на 2013 рік, зупинившись детально по кожній галузі. На засіданні комісії були присутні  керівники та головні бухгалтери відділів, установ, що фінансуються з районного бюджету,  які відповіли на усі питання, що цікавили членів комісії. Отож комісія одноголосно погодила проект районного бюджету на 2013 рік.