Сесія районної ради.

28.12.2012
  27 грудня відбулась чергова 16 сесія Ківерцівської районної ради шостого скликання, на якій основним питанням було «Про районний бюджет на 2013 рік».
  Традиційно, з нагоди наступаючих новорічних свят, перед початком засідання депутатів та запрошених привітав піснями аматорський колектив районного будинку культури ім. М.П. Ковальова. Голови райдержадміністрації та районної ради вручили обласну нагороду директору районного центру зайнятості Миколі Музичуку з нагоди 22-річчя створення Державної служби зайнятості.
   Депутат районної ради Іван Скорупський звернувся з депутатським запитом щодо здійснення капітального ремонту автомобільної дороги в селі Липляни, через втрату дорожнього покриття, а вибоїни, які утворились ускладнюють рух транспорту на цій дорозі обласного значення. Депутат Світлана Ващинець також звернулась із запитом щодо ефективності впровадження енергозберігаючих заходів у зв’язку з порушенням теплового режиму у навчальних закладах району та створення комісії з вивчення цього питання, включивши в неї депутатів районної ради.
    Після затвердження порядку денного чергової сесії депутати почали роботу над питаннями. Було затверджено ряд районних програм:
    - районна Програма роботи з обдарованою молоддю на 2013 рік;
    - районна Програма оновлення містобудівної документації на 2012-2017 роки;
   - районна Програма патріотичного виховання молоді, підготовки та проведення призову юнаків на строкову військову службу в Ківерцівському районі “Призовник 2013-2016”;
    - районна цільова соціальна Програма забезпечення пожежної безпеки на 2013-2015 роки;
    - заходи на 2013 рік щодо виконання Програми соціального захисту населення району на 2009-2013 роки;
  - заходи на 2013 рік щодо виконання районної Програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2011 – 2015 роки та інші.
   З основними моментами формування бюджету на 2013 рік ознайомила начальник фінансового управління районної державної адміністрації Леся Керда, а співдоповідачем по цьому питанню був депутат районної ради, голова постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів Григорій Павленко. Він підкреслив, що бюджет зроблений кваліфіковано, чітко і вчасно, пройшов процедуру погодження всіх постійних комісій районної ради та президії, тому і не викликав суперечок при обговоренні. Хоча, як зазначив Григорій Іванович, є в ньому свої мінуси і плюси. До плюсів голова бюджетноїкомісії відніс те, що при умові вчасного надходження дотацій та субвенцій з державного бюджету буде можливим повністю закрити зарплату у всіх бюджетних сферах, а також захищені статті бюджету, зокрема енергоносії. Ще одним позитивним моментом є те, що незважаючи на обмежене фінансування вдалось профінансувати ряд програм. В цілому проект бюджету не викликав суперечок та був одноголосно прийнятий депутатами районної ради.
  Також на сесії районної ради депутати заслухали звіти директора Лопатенського музею партизанської Слави Валентини Шульгач, директора Ківерцівської районної друкарні Анатолія Завадського, 
розглянули та затвердили ряд проектів землеустрою та план роботи районної ради на перше півріччя 2013 року.