СУЗІР’Я ТАЛАНТІВ ЦДЮТ.

04.01.2013
   Щороку, згідно наказів управління освіти і науки Волинської ОДА, проводяться обласні виставки-конкурси з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» та робіт з початкового технічного моделювання для молодших школярів. 20 кращих робіт вихованців Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості були представлені на обласних виставках-конкурсах, а 14 із них – захищали честь Волинської області на Всеукраїнських виставках-конкурсах в Українському державному центрі позашкільної освіти в м. Києві.
   За результатами Всеукраїнських виставок-конкурсів 10 творчих робіт наших вихованців визнані переможцями та нагороджені дипломами Українського державного центру позашкільної освіти.
      Всеукраїнська виставка-конкурс  декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»:
      Диплом І ступеня:
·   Коллектив вихованців студії художнього дизайну «Берегиня» за роботу «Стежками Мавки музика бринить» (керівник О. М. Лукашук)
      Диплом ІІ ступеня:
·  Горохоль Богдана, вихованка зразкової студії декоративно-ужиткового мистецтва «Бджілка» за роботу «Декоративні композиції» (керівник М. Л. Горохоль)
·     Корнійчук Олександр, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» за роботу «Старий Луцьк» (керівник О. Й. Гаврилюк)
·    Сцьольна Тетяна, вихованка гуртка виготовлення сувенірів «Колорит» за роботу «Маки» (керівник О. В. Рубашна)
·   Шульгач Анастасія, вихованка гуртка виготовлення сувенірів «Колорит» за роботу «Соняшники» (керівник О. В. Рубашна)
     Всеукраїнська виставка-конкурс робіт з початкового технічного моделювання для молодших школярів:
     Диплом І ступеня:
·   Блоха Максим, вихованець гуртка «Паперопластика» за роботу «Квіткові мотиви» (керівник Н. В. Якимчук)
·    Ковальчук Назар, вихованець гуртка «Паперопластика» за роботу «Велосипед» (керівник Н. В. Якимчук)
·    Красовська Олександра, вихованка гуртка «Золота соломка» за роботу «Я від баби утік і від діда утік…» (керівник О. В. Березюк)
·     Милосердова Крістіна, вихованка зразкової студії декоративно-ужиткового мистецтва «Бджілка» за роботу «Їжачок-мандрівничок» (керівник М. Л. Горохоль)
       Диплом ІІ ступеня:
·     Коржанівська Людмила, вихованка гуртка «Художнє ткацтво» за роботу «Колобок» (керівник С. В. Черкашина)