Творчий звіт Ківерцівської дитячої музичної школи

25.03.2013
    24 березня у районному будинку культури імені М.П.Ковальова відбувся творчий звіт учнів та викладачів Ківерцівської дитячої музичної школи.
   Ківерцівська дитяча музична школа почала діяльність у 1961 році. З перших років заснування школа бере активну участь в культурному житті міста та району: лекції-концерти у загальноосвітніх школах, бібліотеках, сільських клубах, виробництвах. За час роботи школу закінчило понад 800 випускників, з них – 80 продовжили навчання і працюють у різних творчих колективах та на педагогічній ниві. Нині у школі функціонує п’ять відділів: фортепіанний, народний, струнно-смичковий, відділ духових та ударних інструментів, теоретичних дисциплін.
   З нагоди звіту голова районної ради Михайло Марчук привітав працівників та вихованців школи, подякував за активну громадську позицію, любов до музики, музичну майстерність та високий професійний рівень, а директору школи Валентину Окапінському вручив Подяку голови Ківерцівської районної ради Волинської області та Ківерцівської районної державної адміністрації Волинської області за багаторічний досвід роботи в галузі культури, високу виконавську майстерність, вагомий внесок у розвиток української культури і мистецтва та з нагоди творчого звіту учнівського та педагогічного колективу.