Учитель року – 2013

26.12.2012
    З 18 по 21 грудня 2012 року в районі проходив І (районний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2013» у трьох номінаціях: «Інформатика», «Фізика», «Музичне мистецтво». 10 конкурсантів з ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 м. Ківерці, смт. Олика, с. Берестяне, с. Холоневичі,  с. Городище, с. Тростянець, с. Липне, с. Карпилівка та ЗОШ І-ІІ ст. с. Звірів, с. Сокиричі презентували власний педагогічний досвід, підготували майстер-клас «Я роблю так…» та провели конкурсні уроки на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 та № 4 м. Ківерці.
  З вітальним словом до учасників конкурсу звернулися начальник відділу освіти Ківерцівської райдержадміністрації Бацмай Світлана Анатоліївна та завідуюча районним методичним кабінетом Мачушинець Галина Василівна, які висловили думку про те, що важливим для реалізації основної мети конкурсу є піднесення престижу вчительської професії у суспільстві. Тільки наполегливою працею, творчим неспокоєм, щирістю душі можна здобути заслужену повагу колег, учнів, батьків.
   «Учитель року» - це хороша можливість  випробувати себе, відкрити нові грані своєї  педагогічної майстерності  перед колегами, а часто і для себе відкрити приховані можливості творчої особистості. Серед учасників конкурсу є вчителі, які успішно склали іспит на компетентність - це переможці районного етапу «Учитель року - 2013»:
   - Віталій Васильович Лебедюк, вчитель фізики ЗОШ І-ІІІ ст. с. Холоневичі;
   - Ігор Леонідович Оксенюк, вчитель інформатики ЗОШ І-ІІІ ст. с. Тростянець.
   Бажаємо переможцям нових творчих креативних ідей та успіхів на обласному етапі конкурсу «Учитель року – 2013»!
 
Інформація відділу освіти Ківерцівської райдержадміністрації