Урочистості присвячені Дню захисника Вітчизни.

22.02.2012
    22 лютого 2012 року в приміщенні Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості відбулись урочистості присвячені Дню захисника Вітчизни. На святі були присутні голова Ківерцівської районної ради Михайло Марчук, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Вашкевич, учасники Великої Вітчизняної війни, війни в Афганістані та ветерани Міністерства внутрішніх справ України.
   Перед початком святкового концерту з привітальним словом виступив голова районної ради Михайло Марчук. “Віддаючи данину героїчним подвигам українського воїнства,- наголосив Михайло Марчук, - ми вклоняємося їх мужності та безмежній вірності своєму обов’язку. У нашій пам’яті зберігаються усі подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм”.
 Відповідно до розпорядження голови Волинської обласної ради Володимира Войтовича від 15 лютого 2012 року № 47-р головою Ківерцівської районної ради та першим заступником голови райдержадміністрації нагороджено Почесною грамотою обласної ради та цінним подарунком за мужність і самовідданість, проявлені у боротьбі з фашистськими загарбниками, вагомий особистий внесок у справу патріотичного виховання молоді, активну громадську діяльність та з нагоди особистого ювілею Поліщук Таїсу Петрівну - учасника бойових дій Великої Вітчизняної війни.
  Вручені почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації учасникам бойових дій Великої Вітчизняної війни Револю Скрипкіну, Івану Маслошу, Івану Новицькому за мужність і самовідданість, проявлені у боротьбі з фашистськими загарбниками, вагомий особистий внесок у справу патріотичного виховання молоді, активну громадську діяльність. Ветеран Збройних Сил України, військовий комісар Ківерцівського районного військового комісаріату (1992-1996) роках Анатолій Папанін отримав грамоту за активну участь в громадській роботі та вагомий особистий внесок у справу патріотичного виховання молоді.
  Від імені голови обласної державної адміністрації Бориса Клімчука грошовими преміями нагороджено Володимира Папірника, Вячеслава Гордіюка, Зіновія Євницького, Віктора Смірнова, Миколу Скибу, Олександра Гезуна, Михайла Філіпчука, Івана Яценка, Степана Літвінчука, Володимира Іздебського, Ростислава Зайця, Олену Батищеву, Ольгу Бертнікову, Сергія Клименка, Михайла Журомського.
   В заключенні всіх присутніх привітав зі святом народний аматорський хор ветеранів Управління Внутрішніх Справ у Волинській області "Мужність".