Відбулось виїзне засідання Координаційної ради

29.11.2012

Сьогодні, 29 листопада, відбулось виїзне спільне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради та колегії районної державної адміністрації у клубі с.Сокиричі Сокиричівської сільської ради. З інформацією про стан виконання  завдань та заходів сільськими, селищними радами  на 2012 рік по Програмі   забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об'єктів усіх форм власності, розвитку матеріально-технічної бази пожежної охорони в Ківерцівському районі виступив начальник Ківерцівського РВ УМНС України  у Волинській області, підполковник служби цивільного захисту Кузьмов А.В. Як зазначив Андрій Валерійович, на території району знаходиться 3 місцеві пожежні охорони, утримання яких, в основному, лягає на бюджети Цуманської, Олицької селищних та Журавичівської сільської рад. Більшість сільських рад, відповідно до завдань та заходів на 2012 рік по Програмі   забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об'єктів усіх форм власності, розвитку матеріально-технічної бази пожежної охорони в Ківерцівському районі, спрямували кошти на виконання делегованих повноважень у сфері пожежної охорони. Однак, окремі сільські ради такі, як Прилуцька та Карпилівська ще не перерахували всієї суми коштів на вказані цілі. Голова районної ради Марчук М.В. звернув увагу сільських, селищних голів на важливість цього питання і попросив з відповідальністю віднестись до виконання запланованих завдань.  

Заступник голови районної ради Киричук А.С. проінформував членів Координаційної ради  про підсумки сільських, селищних рад за 9 місяців 2012 року. Голова районної ради  Марчук М.В. та голова районної державної адміністрації Колісник З.Б. вручили дипломи та перехідні кубки радам-переможцям за зайняті перше-третє місця відповідно: Тростянецькій, Сильненській та Омельненській сільських радам. З розглянутих питань члени Координаційної ради прийняли рішення.
Після пленарної частини учасники спільного засідання Координаційної ради та колегії, в рамках обміну досвідом, ознайомились із роботою окремих закладів освіти,  культури, організацій та підприємств, які знаходяться на території Сокиричівської сільської ради. Зокрема, побували в Сокиричівському лісництві ДП «Ківерцівське лісове господарство», відвідали бібліотеку, дошкільний навчальний заклад «Струмочок» с.Сокиричі. Гостей із запашним короваєм радо зустрічали найменші жителі територіальної громади, подарувавши свої музичні дарунки.