Відкриття дитячої поліклініки Ківерцівської центральної районної лікарні.

12.10.2012
   Ще одна радісна подія відбулася 11 жовтня у місті Ківерці – відкриття дитячої поліклініки Ківерцівської центральної районної лікарні. Очільники району Михайло Марчук, Зіновій Колісник, Людмила Федюк спільно із головним лікарем Михайлом Слижуком та медичним персоналом цього медичного закладу зустрічали поважних гостей Адама Мартинюка, Сергія Ющака, Петра Бущика.
   Ківерцівська дитяча поліклініка здійснює надання медичної допомоги дитячому населенню
міста Ківерці, ківерцівської приписної дільниці (16 сіл). Також лікарями дитячої поліклініки надається консультативна допомога всьому дитячому населенню району. В районі проживає дітей від 0 до 18 років 
15573, дітей 1-го року життя 959. По Ківерцівській дільниці проживає дітей  від 0 до 18років  10487, дітей 1-го року життя  633. Надання допомоги здійснюється лікарями педіатрами, а також лікарями вузьких спеціальностей (неврологом, офтальмологом. травматологом). Лікарями дитячої поліклініки забезпечується прийом хворих дітей, а  також профілактичні огляди здорових дітей та підлітків.
   В зв’язку з тим, що приміщення дитячої поліклініки розташоване окремо  від інших підрозділів районної лікарні, а також  не відповідає вимогам та потребує ремонту, було вирішено перенести дитячу поліклініку в нове відремонтоване приміщення районної лікарні. На капітальний ремонт приміщення було використано понад 400 тис. грн..
     Переведення дитячої поліклініки дозволить сконцентрувати всі допоміжні служби (УЗД, лабораторія. рентген кабінет) в одному місці, а це в свою чергу покращить якість надання медичної допомоги дітям.
    А на завершення перший заступник голови Верховної Ради України Адам Мартинюк у сесійній залі районної ради провів урочисту церемонію вручення нагород матерям-героїням. У жовтні цього року Президент України Віктор Янукович підписав ряд законопроектів серед яких такі довгожданні, а саме про присвоєння почесного звання “Мати-героїня”.
   Це державна нагорода України — почесне звання України, що надається Президентом України жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей. І ось сьогодні було вручено нагрудні знаки, посвідчення “Мати-героїня” та квіти двадцяти п’ятьом матерям нашого району. А музичним дарунком був виступ працівників районного будинку культури ім. М.П. Ковальова.