Візит польської делегації.

06.03.2013
    Сьогодні з дружнім візитом до Ківерцівського району прибула делегація Повітової адміністрації в Красноставі Воєводства Любельського Республіки Польща на чолі з старостою повіту паном Янушом Шпаком.
    З української сторони польську делегацію, в яку входили староста повіту Красностав Януш Шпак, віцестароста повіту Красностав Генрік Черней та директор дорожнього управління в м. Хелм Мирослав Панашюк, приймали голова Ківерцівської районної ради Михайло Марчук, голова Ківерцівської районної державної адміністрації Зіновій Колісник. Також були присутні депутат Волинської обласної ради Володимир Дуб, головний редактор обласної громадсько-політичної газети «Волинська газета» Володимир Данилюк, головний редактор Ківерцівської районної громадсько-політичної газети «Вільним шляхом» Людмила Якимчук та Жидичинський сільський голова Олег Данкевич. Варто зазначити, що Жидичинська сільська рада вже співпрацює з Ґміна Сенниця-Ружана, що Належить до Красноставського повіту Люблінського воєводства.
   В ході зустрічі територіальних громад Красноставського повіту та Ківерцівщини розповіли про підпорядковані їм території, поділились проблемами та здобутками.
Як результат зустрічі була підписана угода про співпрацю між Повітовою адміністрацією в Красноставі Воєводства Любельського Республіки Польща, Ківерцівською районної радою Волинської області, Ківерцівською районною державною адміністрацією Волинської області.
   Метою даного Договору є встановлення партнерських відносин між територіальними громадами, сприяння розвитку різних сфер діяльності мешканців обох районів, встановлення двосторонніх контактів в галузі освіти, культури, спорту, туризму, молодіжних обмінів, економічного співробітництва та розвитку бізнесу, а також захисту навколишнього середовища. Сторони домовились проводити щорічні зустрічі з метою обговорення результатів співпраці.