Важливо створити здорове середовище для виховання і розвитку майбутніх поколінь

10.10.2012
   8 жовтня 2012 року глава парламенту Володимир Литвин вручив щорічні премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів за особливі успіхи у здійсненні навчання і виховання учнів, вихованців, слухачів.
   З приємністю відзначаємо, що серед нагороджених був вчитель фізики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 міста Ківерці Волинської області Нікітюк Микола Володимирович.
   Вітаючи учасників урочистого зібрання, В.Литвин наголосив на важливості створення здорового середовища для виховання і розвитку дітей, дотримуючись при цьому збереження прав і свобод особистості. Він звернув увагу на необхідність підвищення якості освіти, зокрема у вищій школі. На думку керівника парламенту, варто «максимально розширити автономію вузів, а вступні іспити з історії та української мови потрібно зберегти як обов’язкові для всіх навчальних закладів».
   В. Литвин висловив вдячність освітянам «за подвижницьку працю і вміння звертати увагу на те, що об’єднує», за здатність відмежуватися в роботі від політичних уподобань і намагання підтримувати діалог між владою та активною частиною суспільства.
Ключовим завданням сьогодні, за словами В. Литвина, є організація робочих місць, «щоб люди могли жити краще». Зачепивши тему ухвалення бюджету на наступний рік, він застеріг від намагання прийняти популістські «красиві рішення», доки не буде виконано вже взяті соціальні зобов’язання.
   В. Литвин висловив сподівання, що майбутні парламентські вибори в Україні відбудуться штатно, і «розпочнеться новий етап життя країни, яка набагато краща від існуючого іміджу».
 
Використано матеріали та фото прес-служби
Верховної Ради з веб-сайту "Голос України"