Засідання постійної комісії районної ради

16.11.2011

16.11.2011 року відбулось чергове засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі, побуту та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району. Одним з головних питань, яке розглянули депутати було питання щодо реорганізації Холоневичівської сільської дільничної лікарні Ківерцівського району Волинської області шляхом перетворення у Холоневичівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини. З інформацією виступив головний лікар Ківерцівської центральної районної лікарні Слижук М.В.

Також, на засіданні постійної комісії розглядалось питання про стан будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг місцевого значення. Питання щодо безпеки дорожнього руху, стану автомобільних доріг, позначення вулиць і доріг відповідними дорожніми знаками та розміткою постійно розглядаються на нарадах при голові та заступниках районної державної адміністрації за участю голів міської селищних та сільських рад району, а також представників дорожньо-будівельних організацій, а також на засіданнях комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації. За рахунок субвенції коштів з державного бюджету (2200,0 тис.грн.) на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах з початку 2011 року проведено капітальні ремонти автомобільних доріг міста Ківерці (вулиці Чапаєва, Жовтнева, Київська), селища Олика (вулиці Грушевського, Шевченка), сіл Липне (вул.Шкільна), Городище (вул.Вишнева), Холоневичі (вул.Травнева). За рахунок коштів обласного бюджету (321,0 тис.грн.) проведено ремонти доріг у селах Борохів та Клепачів.

Депутати постійної комісії заслухали та обговорили звіт завідувача Ківерцівським  районним  місцевим архівом Волинської області Довгун Г.А. та рекомендували спрямовувати зусилля на організацію прийому та забезпечення схоронності документів ліквідованих суб’єктів господарювання, забезпечити до кінця поточного року виконання усіх запланованих показників та оформити звітну документацію згідно встановлених форм.

Було розглянуто та рекомендовано внести на розгляд сесії районної ради ряд проектів рішень з майнових питань, а саме:

-Про встановлення розміру батьківської плати за навчання, прокат музичних інструментів для учнів та пільги у Ківерцівській, Цуманській та Олицькій дитячих музичних школах;

-Про затвердження Програми діяльності Ківерцівської районної редакції проводового радіомовлення на 2012 рік;

-Про внесення змін до Програми діяльності Ківерцівської районної громадсько-політичної газети «Вільним шляхом»;

            -Про внесення змін до Програми збереження архівних фондів району на 2009-2012 роки;

-Про внесення змін до Статуту архітектурно-планувального бюро Ківерцівського району;

-Про затвердження Програми інформатизації Ківерцівського району Волинської області на 2012-2014 роки;

-Про приміщення, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району в місті Ківерці, вулиця Ковпака, 2 в.

 

            Депутати постійної комісії розглянули також ряд інших питань, ознайомились з планом роботи районної ради на І-е півріччя 2012 року та переліком питань, що вносяться на розгляд 9 сесії районної ради.

 

Начальник відділу з питань управління об'єктами

спільної власності територіальних громад

сіл, селищ і міста району                                                                                                 Т.Войцицька