Засідання постійної комісії районної ради

19.11.2011

 

  16 листопада відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів. Депутати обговорили  проекти рішень, що будуть розглядатися на пленарному засіданні 9 сесії  районної ради, а саме:

·        Про реорганізацію Холоневичівської сільської дільничої лікарні Ківерцівського району Волинської області шляхом перетворення у Холоневичівську амбулаторію загальної практики  сімейної медицини

·        Про внесення змін до рішення районної ради від 30.12.2010 року №3/13 «Про  районний бюджет на 2011 рік»

·        Про схвалення Угоди про партнерство між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй та Ківерцівською районною державною адміністрацією та Ківерцівською  районною  радою Волинської області;

·        Про затвердження заходів на 2012 рік щодо виконання Програми соціального захисту населення району на 2009-2013 роки.

·        Про затвердження районної Програми впровадження профільного навчання на 2012-2014 роки.

·        Про затвердження районної Програми роботи з обдарованою молоддю на 2012 рік.

·        Про затвердження районної цільової соціальної Програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року.

·        Про затвердження районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки.

·        Про затвердження районної цільової соціальної Програми «Молодь Волині» на 2011-2015 роки.

·        Про затвердження Програми діяльності Ківерцівської районної редакції проводового радіомовлення на 2012 рік.

·        Про план роботи районної ради на І півріччя 2012 року.

·        Про приміщення, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району в м.Ківерці, вул.Ковпака, 2 в.

·        Про надання пільги щодо сплати орендної плати за користування частиною приміщення загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступеня с.Жидичин Ківерцівського району Волинської області.

·        Про розмір плати за копіювання або друк документів, що надає виконавчий апарат районної ради за запитом на інформацію.

·        Про затвердження Заходів на 2012 рік щодо виконання районної Програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2011-2015 роки.

·        Про затвердження Програми інформатизації Ківерцівського району Волинської області на 2012-2014 роки.

·        Про Районну програму розвитку культури, мистецтва і туризму.

·        Про встановлення розміру батьківської плати за навчання, прокат музичних інструментів для учнів та пільги у Ківерцівській, Цуманській та Олицькій  дитячій музичній школі.

·        Про внесення змін до Програми діяльності Ківерцівської районної громадсько-політичної газети «Вільним шляхом».

·        Про розпорядження голови районної ради, прийняті в міжсесійний період    з питань, що підлягають затвердженню районною радою

 Ознайомилися також з переліком питань, що вносяться на розгляд та затвердження чергової 9 сесії районної ради.

   Про фінансування місцевої пожежної охорони інформували Керда Л.І.- начальник фінансового управління райдержадміністрації, Кобилан О.В., - Цмуманський селищний голова, Кашевська О.І. – Олицький селищний голова

    Детально розглянули пропозиції про перерозподіл видатків, затверджених головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2011 рік, внесені районною державною адміністрацією.