Оголошення

Шановні вчителі та учні!

26.05.2017
    Від щирого серця вітаємо вас зі Святом останнього дзвоника!
   Цей день не просто знаменує завершення навчального року. Це - подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

Порядок денний спільного засідання постійних комісій

17.05.2017
   18 травня 2017 року о 09 год. 30 хв. у кабінеті голови районної ради відбудеться спільне засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі, побуту та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району та постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та інвестиції

Засідання президії районної ради

17.05.2017
    18 травня о 09.00 год. відбудеться засідання президії районної ради на розгляд якої вноситься питання «Про узгодження питань та  проектів рішень, які вносяться на розгляд пленарного засідання  позачергової  16 сесії районної ради».

Порядок денний засідання позачергової шістнадцятої сесії районної ради

16.05.2017
    18 травня 2017 року о 10 годині відбудеться засідання позачергової шістнадцятої сесії районної ради сьомого скликання, на розгляд  якої вносяться такі питання:

Дорогі медичні сестри!

12.05.2017
    Від усього серця вітаю Вас з професійним святом – Всесвітнім днем медичних сестер!
  В цей день найщиріші слова подяки звучать на Вашу адресу. Адже у найтяжчі моменти життя Ви приймаєте на себе частину людського горя, полегшуєте страждання, спільно з лікарем повертаєте здоров'я та радість буття.

Дорогі Ветерани, учасники національно-визвольного руху, шановні учасники АТО, жителі рідного краю!

05.05.2017
   З кожним днем усе далі від нас священна дата - День Перемоги над нацизмом  у Другій світовій війні.  Минуло 72 роки з тієї травневої ночі, коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов мир, довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною, ціною крові і сліз. Все далі відходять грізні і важкі роки війни, але не згасає пам’ять про тих, хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів.