02.07.2020 відбудеться засідання постійної комісії районної ради

30.06.2020
02.07.2020 о 9:00 годині відбудеться засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, свободи совісті, законності, обороноздатності та боротьби із злочинністю з таким порядком денним:
1. Про проект рішення «Про звернення депутатів Ківерцівської районної ради Волинської області до Президента України,  Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України, Національного антикорупційного бюро України, Державного бюро розслідувань щодо перегляду Прогнозного енергетичного балансу України та зловживань у цій сфері»
Інформує Чорненький Роман Ігорович– депутат районної ради
2. Про проект рішення «Про підтримку звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області до Президента України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України, Національного антикорупційного бюро України, Державного бюро розслідувань щодо перегляду Прогнозного енергетичного балансу України та зловживань у цій сфері»
Інформує: Пушкін Анатолій Федорович – голова постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, дотримання прав людини, свободи совісті,  законності, обороноздатності та боротьби із злочинністю
3. Про проект рішення «Про план роботи районної ради на друге  півріччя   2020  року»
Інформує: Гурський Олександр Григорович – голова районної ради
4. Про проекти рішень «Про розпорядження голови районної ради, прийняті в міжсесійний період з питань, що підлягають затвердженню районною радою»
Інформує: Литвак Тамара Володимирівна – керуючий справами виконавчого апарату
5. Про перелік питань, що вносяться на засідання чергової сорок четвертої сесії районної ради сьомого скликання
Інформує: Гурський Олександр Григорович – голова районної ради
6. Про проект рішення «Про звернення до Президента України,  Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України Палиці І.П., Констанкевич І.М., Гузя І.В., Івахіва С.П., Рубльова В.В., Стернійчука В.О. щодо логічного завершення реформи децентралізації»
Інформує Чорненький Роман Ігорович– депутат районної ради
Різне.