1 вересня День знань

01.09.2019

Дорогі педагоги, учні та студенти, батьки. Сердечно вітаю вас з початком нового навчального року та Днем знань! Після літнього відпочинку навчання знову стає головною справою в житті великої родини педагогів, учнів і батьків. Радісні трелі перших шкільних дзвінків захоплюють школярів в прекрасну країну знань.

День знань - завжди особливе свято: яскраве, емоційне, хвилююче. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення, і кожне людське серце відгукується на заклик першого дзвоника!

Першого вересня усі дороги ведуть до школи. Розпочинається навчальний рік і для першокласників, і для молоді, яка вже отримала студентський квиток, і для педагогів та батьків. Чим важчий «багаж» шкільної та студентської освіти, тим потім легше йти самостійним шляхом, здійснювати свої мрії і плани, досягати найвищих цілей у професії та житті.

Світлу дорогу до знань прокладають учням педагоги. Вчителі, вихователі, викладачі дбайливо зберігають і примножують здобутки вітчизняної освіти талановито впроваджують нові форми і методи навчання. Традиції та інновації – це складові успіху системи освіти.

Зичу всім школярам і студентам сміливості й упевненості в собі, високого натхнення в пізнанні світу, захопливих відкриттів і нових перемог у новому навчальному році.

З повагою,

Голова районної ради О.Г.Гурський