12 травня - Міжнародний день медичної сестри

11.05.2018

З нагоди професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри – прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за нелегку працю, самовіддане служіння людям, високий професіоналізм та милосердя.

Медична сестра – це не тільки професія, а й покликання. Щоб завоювати віру, довіру і любов пацієнта, необхідно стати близькою, рідною людиною.Самовідданість, милосердя, професіоналізм – це основні риси людей, які вибрали цей фах. У всі часи медичні сестри є уособленням справжнього милосердя, невичерпного джерела доброти та великодушності, саме тому їх називають сестрами милосердя. Щоденно ви берете на себе відповідальність за долі інших людей – пацієнтів, яких ви лікуєте. Ви даруєте людям надію та віру, впевненість у завтрашньому дні, повертаєте здоров’я та життя. Ваша професія – копітка та благородна місія, яка вимагає фаховості, терпіння, відповідальності та співпереживання.

Бажаю вам нових творчих здобутків та успіхів у всіх добрих справах, міцного здоров’я, гарного настрою, безмежного особистого щастя, миру і благополуччя!

З повагою,

Голова районної ради   В. Хмілевський