23 серпня — День Державного Прапора України

22.08.2019

Сьогодні, напередодні Дня Незалежності, вся країна відзначає свято вшанування одного з трьох символів нашої держави – Державного Прапора України. Після проголошення незалежності України Верховна Рада України 28 січня 1992 року прийняла постанову про затвердження державним прапором України національного прапора, а 23 серпня 2004 року було  встановлене державне свято – День державного прапора України.

День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців. Це  шана символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й півночі та півдня. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Сьогодні коли  на Сході нашої держави триває війна потрібно, як ніколи об’єднати сили і подолати будь-які перешкоди, проявити громадянську самосвідомість та нікому не дозволити посягати на цілісність та недоторканість Української держави.

Відзначення Дня Державного прапора виховує в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її символів та незалежності, загартовує дух української свідомості. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.

Бажаю усім успіхів, натхнення, творчих здобутків  та усяких гараздів на благо нашої рідної неньки – України.

З повагою,

Голова районної ради О.Г.Гурський