День будівельника

09.08.2019
Шановні будівельники Ківерцівщини! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!
Будівельник – це не просто професія, це покликання. Бути будівельником означає бути творцем, людиною, що створює нові будівлі та споруди, водночас це велика відповідальність, адже тільки якісне житло та архітектурно-витончені споруди залишаються у пам’яті.
Ваша діяльність – вагомий внесок в розвиток району. Завдяки самовідданій праці кожного з працівників будівельної галузі, помноженій на високий професіоналізм та відповідальність ремонтуються приміщення шкіл, дитячих садків, лікарень, відновлюються храми, пам’ятки історії та культури, утримується житловий фонд району, зводяться об’єкти виробничого та соціально-культурного призначення. Ваша робота має виняткове значення задля забезпечення комфорту та добробуту мешканців і це професійне свято – ще один привід висловити вдячність за Вашу сумлінну працю, завдяки якій Ви робите вагомий внесок у розвиток Ківерцівщини.
В день свята бажаю Вам міцного здоров’я, достатку і родинного тепла. Нехай День будівельника надихає на нові професійні звершення, успішну реалізацію проектів, досягнення нових висот!
З повагою,
Голова районної ради О.Г.Гурський