День Гідності та Свободи

20.11.2020

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи на честь вшанування громадянської мужності учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження демократичних цінностей. Цей День є символом двох революцій, які змінили Україну і стали беззаперечним доказом відродження держави та нації, утвердження того, що події на Майдані об’єднали нас у єдину, соборну та незалежну Україну.

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у війні з агресором на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.
В цей день ми відзначаємо зусилля всіх синів і доньок України, які впродовж нашої історії боролись і працювали задля незалежності народу, торжества справедливості та утвердження і додержання прав людини. Українці й досі проходять нелегкий шлях, демонструючи свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. 
День Гідності і Свободи – це вшанування громадського подвигу, патріотизму й мужності героїв, які виступили на захист, демократичних цінностей та не пошкодували власного життя задля оновлення Української держави. Саме  вони – українські народні герої відстояли  інтереси та европейський вибір нашої рідної України. Адже їхні серця перестали битися за прагнення змінити життя кожного українця. Своєю непохитністю та самопожертвою Герої майдану заслужили шану та повагу усього українського народу.
Нехай буде мирне небо над українською землею панують добробут й родинна злагода у домівках краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.
Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!
Слава УКРАЇНІ! Героям СЛАВА!
З повагою,
Голова районної ради Олександр Гурський