День місцевого самоврядування

07.12.2020
Цей день стоїть в ряду дат пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.
Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами — майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів, активне втілення в життя  добровільного об’єднання територіальних громад. Саме об’єднані громади стануть міцним базовим рівнем держави,  на якому зможе розвиватись малий і середній бізнес, запрацює інвестор, зростуть доходи громадян. Сьогодні це реально й можливо.  Змінюються підходи роботи влади на усіх рівнях, яка має працювати на людей та зробити своїм пріоритетом підвищення якості життя простих громадян.
Майбутнє України неможливе без децентралізації та розвитку місцевого самоврядування. Ради та їх органи сьогодні відіграють важливу роль в демократії суспільства і є найближчими до жителів територіальних громад. Вони відповідають за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл, селищ та міста. І саме повна реалізація можливостей народовладдя є неодмінною умовою динамічного соціально-економічного, культурного розвитку України.
Вітаємо всіх чия професійна діяльність пов'язана з органами місцевого самоврядування – з Днем місцевого самоврядування!