День пам'яті та примирення

07.05.2018

8 та 9  травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і 73-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, віддаємо данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах, хто віддав життя заради майбутнього прийдешніх поколінь. Ми схиляємо голови у глибокій скорботі перед пам’яттю загиблих на полях битв, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях, тих, хто передчасно пішов з життя від отриманих ран.

Надзвичайно дорогу ціну заплатив український народ за перемогу над нацизмом у запеклій війні 1939-1945 років. Мільйони життів українців опалили чорним полум’ям ті важкі дні смертельною тінню ворожої навали, димом пожеж і руїнами. Продовжуючи славні героїчні традиції старших поколінь, захисники України і надалі з честю виконують покладені на них завдання, виявляючи при цьому високий професіоналізм, мужність та відвагу.

Сьогодні на долю нашого народу випало випробування неоголошеної війни з боку авторитарного правлячого режиму сусідньої Росії. Однак, ми здолаємо і цю агресію, адже сила духу наших українських воїнів, підсилена героїчними прикладами звитяги борців за незалежність нашої держави, є нездоланною.

Бажаю всім злагоди у суспільстві, взаєморозуміння, щасливого сьогодення, надійного майбутнього для нашої рідної України та мирного неба над головою!

З повагою,

Голова районної ради   В. Хмілевський