День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

28.08.2020
На підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві Президент України  підписав указ про відзначення 29 серпня Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.
Саме 29 серпня українські війська виходили з іловайського оточення по так званому «Зеленому коридору», зазнавши найбільших втрат через віроломні дії регулярної армії Росії.
Ми пам'ятаємо кожного Героя нашого району, який віддав своє життя за свободу та територіальну цілісність країни.
Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Їхня мужність, відвага та вірність присязі назавжди залишиться у пам’яті нашого народу.
Висловлюємо глибокі співчуття всім родинам, які втратили сина, брата, чоловіка, доньку, дружину - виконуючи свій громадянський обов`язок захищаючи мирне небо України!
Слава героям! Слава Україні!