Дeнь працівника державної виконавчої служби

17.12.2019
Шановні працівники державної виконавчої служби! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівника державної виконавчої служби! 
Державна виконавча служба відіграє важливу роль у суспільному житті країни, у питаннях забезпечення виконання рішень судів. Ваша щоденна копітка праця державного виконавця захищає конституційні права та свободи громадян. 
До державної виконавчої служби за порадою та допомогою звертаються громадяни. І завдяки вашому професіоналізму, зусиллям визначаються не лише стан правової культури населення, а і його стабільність.
Виконання судових рішень – це важлива державна справа, яка потребує високої професійної відповідальності та моральних чеснот. Роль державного виконавця складна, і разом з цим, відповідальна, тому на перший план виходить професіоналізм та відданість справі.
Бажаю Вам високого професіоналізму, почуття відповідальності в утвердженні справедливості і законності у суспільстві, успіхів у цій нелегкій, але такій необхідній справі, міцного здоров’я, великого родинного щастя, добра та благополуччя.
З повагою,
Голова Ківерцівської районної ради О.Г.Гурський