День студента

17.11.2019

Дорогі студенти, щиро вітаю вас з – Міжнародним днем студента!

Студенти – наша юна інтелектуальна еліта. Навчання – це перший ступінь становлення вас як професіоналів. Вчіться самостійно приймати рішення. Ви вже зробили важливий крок, обравши майбутню спеціальність, а тепер належить отримати знання, щоб потім з успіхом застосовувати їх на практиці. Тому ви – наша світла надія на майбутнє, потужна рушійна сила, яка невдовзі прийде на зміну старшому поколінню і стане важливим чинником зростання українського суспільства.

Міжнародний день студента об’єднує всі покоління студентів. Це свято всіх тих, хто зберігає в душі вогонь новизни та креативності. Ваші успіхи та здобутки у навчанні, спорті, громадських справах тому важливий доказ. Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, ставити перед собою сміливу мету і досягати її – таким має бути кредо сучасного студента.

Зичу міцного здоров’я, добра, миру, наснаги, оптимізму та реалізації найзаповітніших мрій. Нехай студентські роки стануть одними з найяскравіших у вашому житті, а знання та однокурсники будуть надійною опорою на життєвому шляху! Зі святом!

З повагою,

Голова районної ради О.Г.Гурський