День Святого Миколая

19.12.2019

19 грудня Православна церква відзначає День святого Миколая Чудотворця. В Україні Миколу Чудотворця здавна шанують як захисника, наставника і покровителя дітей та бідних, тих, хто найбільше потребує любові та турботи.

Щиро вітаю всіх жителів району з Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. Це світле і радісне торжество першим приходить до нас як добра зимова казка, сповіщаючи наближення Різдва Христового та Нового Року. Воно дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі почуття надії і любові, надихає на добрі справи і милосердя до інших. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, котре під силу лише святому.

Це свято любові і душевної теплоти! У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку адже так приємно знайти подарунки.

У День Святого Миколая Чудотворця хочу побажати кожній родині добра і щастя. Нехай тепло і ласка не покидає ваші оселі, а Святий Миколай приносить тільки радість.

З повагою,

Голова Ківерцівської районної ради О.Г.Гурський