День волонтера

05.12.2017
   5 грудня весь світ відзначає Міжнародний день волонтера.  Це свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.
   Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду, люди, які роблять свій внесок у захист України. Саме події останніх років для українців надали нового значення слову «волонтер». Сьогодні, коли наша країна перебуває у  надскладній ситуації, саме Ваша активна громадянська позиція, небайдужість та невтомна праця додають віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Завдяки волонтерській діяльності захисники територіальної цілісності та незалежності нашої держави відчувають турботу та опіку. Справжній патріотизм, щире почуття обов’язку, прагнення до свободи та демократії, емпатія та небайдужість – це ті риси, які забезпечили вам довіру й шану наших співвітчизників.
   Дякую всім, хто присвячує свій талант, час, енергію індивідуальним і колективним акціям, виявляє щире бажання допомогти іншим, не чекаючи подяк та винагороди. Нехай ваші благі справи повертаються вам добром сторицею!
 
З повагою,
Голова районної ради                                                        В. Хмілевський