Міжнародний день громадян похилого віку та День ветерана

29.09.2018

1 жовтня в нашій державі відзначається Міжнародний День громадян похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади, які закладали матеріальну базу незалежної держави.  Це свято символізує єдність поколінь, уособлює нашу любов і шанобливе ставлення до батьків, повагу до усіх людей поважного віку.

Старші люди пронесли крізь своє життя нетлінні та невмирущі людські цінності, вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили нас долати труднощі та бути достойними громадянами своєї держави. Великий подвиг захисників нашої держави назавжди збережеться в пам’яті українського народу.

Дорогі ветерани, з нагоди свята прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого світлого майбутнього. Ваш життєвий досвід, невичерпна енергія, активна громадська позиція є гідним прикладом для усіх нас. Ми в неоплатному боргу перед вашими незгасаючими подвигами. Ваше найбільше багатство – досвід, знання, вміння, мудрість.

         Бажаю всім вам міцного здоров’я, душевної рівноваги, тепла рідних і близьких, сімейного затишку, довголіття та мирного неба!

З повагою,

В.п. голови районної ради Т.Г.Чигрин