Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу

20.07.2020
Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня села Личани Ківерцівського району Волинської області
Ківерцівська районна рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня села Личани Ківерцівського району Волинської області, відповідно до рішення районної ради від 15.07.2020 №44/10 «Про Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної  середньої освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району».
З метою забезпечення прозорості та відкритості прийняття розпорядження про призначення директора загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня села Личани Ківерцівського району Волинської області запрошуємо долучитись до проведення конкурсу:
представників відділу освіти та культури  районної державної адміністрації (державні службовці) – за поданням районної державної адміністрації;
інститутів громадянського суспільства (громадських об’єднань керівників закладів освіти, професійних об’єднань педагогічних працівників, районної (міської) профспілкової організації та інших громадських формувань, а також експертів, фахівців у сфері загальної середньої освіти тощо).
До складу конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня села  Личани Ківерцівського району Волинської області входять на паритетних засадах:
представники районної ради (заступник голови районної ради та представник  постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молоді, спорту, сім’ї, охорони здоров’я та соціального захисту населення);
представники відділу освіти та культури  районної державної адміністрації (державні службовці);
інститутів громадянського суспільства (громадських об’єднань керівників закладів освіти, професійних об’єднань педагогічних працівників, районної (міської) профспілкової організації та інших громадських формувань, а також експертів, фахівців у сфері загальної середньої освіти тощо).
До складу конкурсної комісії не може бути включена особа, яка:
визнана в установленому законом порядку недієздатною або цивільна дієздатність якої обмежена;
має судимість або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення;
відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» є близькою особою учасника конкурсу або особою, яка може мати конфлікт інтересів.
У роботі конкурсної комісії з правом дорадчого голосу можуть брати участь представники органів громадського самоврядування закладу освіти, на посаду керівника якого оголошено конкурс.
Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Ківерцівської районної ради з 22 липня по 31 липня 2020 року.
Отримати додаткову інформацію можна  у  виконавчому апараті Ківерцівської районної ради за адресою: місто Ківерці, вулиця Незалежності, 20, кабінет №28, тел. 2 13 43.