Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ківерцівської районної ради, місто Ківерці

08.06.2018

Відповідно до Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №545, рішення районної ради від 06.06.2018 року №26/26 «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ківерцівської районної ради» та з метою публічного і прозорого призначення на посаду директора, Ківерцівська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ківерцівської районної ради».

         Основні вимоги до кандидатів:

- вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»;

- стаж роботи за фахом не менше п’яти років;

- вільне володіння державною мовою.

         Оплата праці директора здійснюватиметься відповідно до наказу Міністерства освіти України №102 від 15.04.1993 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти» та наказу Міністерства освіти і науки України» від 26.09.2005 №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

         Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

- копії документів про освіту, засвідчені у встановленому законодавством порядку, з додатками;

- копію паспорта громадянина України;

- копію трудової книжки;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

         Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

         Прийом та реєстрація документів від претендентів на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ківерцівської районної ради» здійснюється у виконавчому апараті Ківерцівської районної  ради за адресою: вул. Незалежності, 20, м. Ківерці, Волинська  область, 45200, каб. 35 з 10.06.2018 по 29.06.2018.

         У разі невідповідності поданих документів установленим вимогам претенденти до конкурсного відбору не допускаються, про що їм повідомляє голова районної ради.

         Усі претенденти, які своєчасно подали документи для участі в конкурсі, письмово повідомляються про прийняте рішення щодо їх кандидатур не пізніше, ніж протягом десяти календарних днів з дати закінчення строку подання документів.

         Дата проведення конкурсного відбору: 10.07.2018 року.

         Конкурсний відбір передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.

         Місце та час проведення конкурсного відбору: Ківерцівська районна рада, вул. Незалежності, 20, м. Ківерці, Волинська  область, 45200, о 10.00 год.

            Додаткова інформація щодо переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень та ін. надається завідувачем сектору з питань юридичного забезпечення діяльності ради Гудковою Мар’яною Сергіївною за телефоном:2-28-44, адреса електронної пошти: kivrada@ukr.net.