Оголошення про проведення конкурсу

04.02.2019

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»

Ківерцівської районної  ради, місто Ківерці, вул.Шкільна, 15

        

         Відповідно до Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №545, рішення районної ради від 06.06.2018 року №26/26 «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ківерцівської районної ради та з метою публічного і прозорого призначення на посади педагогічних працівників оголошується конкурс на заміщення вакантних посад вчителів-дефектологів (сурдопедагога, олігофренопедагога, тифлопедагога), вчителя-логопеда, практичного психолога, вчителя лікувальної фізкультури (вчителя-реабілітолога)  комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ківерцівської районної ради.

         Основні вимоги до кандидатів: вища педагогічна (психологічна) освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія», при цьому не менше 60 відсотків кандидатів на посаду повинні мати стаж роботи три роки за фахом.

         Оплата праці педагогічних працівників здійснюватиметься відповідно до наказу Міністерства освіти України №102 від 15.04.1993 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти» та наказу Міністерства освіти і науки України» від 26.09.2005 №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

         Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

- копії документів про освіту, з додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію паспорта громадянина України;

- копію трудової книжки;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

         Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

         Прийом та реєстрація документів від претендентів на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ківерцівської районної ради здійснюється у виконавчому апараті Ківерцівської районної  ради за адресою: вул. Незалежності, 20, м. Ківерці, Волинська  область, 45200, каб.35 з 04.02.2019 по 23.02.2019.

         У разі невідповідності поданих документів установленим вимогам претенденти до конкурсного відбору не допускаються, про що їм повідомляє голова районної ради.

         Усі претенденти, які своєчасно подали документи для участі в конкурсі, письмово повідомляються про прийняте рішення щодо їх кандидатур не пізніше, ніж протягом десяти календарних днів з дати закінчення строку подання документів.

         Дата проведення конкурсного відбору: 06.03.2019 року.

         Конкурсний відбір передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.

         Місце та час проведення конкурсного відбору: Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Ківерцівської районної ради, вул. Шкільна, 15, м. Ківерці, Волинська  область, 45201, о 10.00 год.

         Додаткова інформація щодо переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень та ін. надається головним спеціалістом сектору з питань юридичного забезпечення діяльності ради Іващук Вікторією Олегівною за телефоном:2-28-44, адреса електронної пошти: kivrada@ukr.net.