Оголошення про проведення конкурсу

16.09.2019

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня села Омельне Ківерцівського району Волинської області

Конкурс на зайняття посади директора загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня села Омельне Ківерцівського району Волинської області проводиться відповідно до рішення районної ради від 16.08.2018 №28/14 «Про Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району» (зі змінами).

Місцезнаходження загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня села Омельне Ківерцівського району Волинської області: вул.Центральна,41, с. Омельне, Ківерцівський район, 45210.

Найменування посади та умови оплати праці: директор школи, посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 № 557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти: посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

 

Перелік документів, що подаються претендентом для участі у конкурсі:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»  (згідно додатку);

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (копія паспорта громадянина України);

- копія документу про вищу освіту, не нижче освітнього ступеня магістра;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної роботи не менше трьох років на момент їх подання;

- довідка про відсутність судимості;

- мотиваційний лист довільної форми;

- перспективний план розвитку закладу загальної середньої освіти, на посаду керівника якого оголошено конкурс.

Особа може надати інші документи, які можуть підтверджувати її професійні та/або моральні якості.

Визначені у цьому пункті документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.

 

Прийом документів для участі у конкурсі здійснюватиметься з 16 вересня по 05 жовтня 2019 року у Ківерцівській районній раді, що знаходиться за адресою: місто Ківерці, вулиця Незалежності, 20, кабінет №35.

        

Конкурсний відбір переможця конкурсу на заміщення посади директора школи відбудеться 22 жовтня 2019 року року в Ківерцівській районній раді за результатами:

- перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти (у формі письмового тестування);

- перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового  вирішення ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (до 7 хвилин), а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

 

Документи подаються на адресу: Ківерцівська районна рада, вул.Незалежності, 20, м.Ківерці, 45200

 

Додаткова інформація щодо конкурсу, прийняття документів та ін. надається головним спеціалістом сектору з питань юридичного забезпечення діяльності ради Іващук Вікторією Олегівною за телефоном:2-13-43, адреса електронної пошти: kivrada@ukr.net.

Перелік тестових питань для проведення конкурсного відбору на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району