Порядок денний засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій

12.06.2018
   13 червня 2018 року о 10 год в районній раді  відбудеться засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій з таким порядком денним:
1. Про проект рішення «Про внесення змін до рішення  районної ради від 22.12.2017 №23/8 ”Про районний бюджет на 2018 рік” ( зі змінами)
Інформує: Єгорушкіна Олена Матвіївна – начальник управління фінансів районної державної адміністрації
2. Про проект рішення «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2018 рік при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів районного бюджету»
Інформує: Куцик Ірина Василівна – начальник управління інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації
3. Про проект рішення «Про затвердження Програми інформатизації Ківерцівського району Волинської області на 2018 – 2019 роки»
Інформує: Радюк Зоя Олександрівна – керівник апарату районної державної адміністрації
4. Про проект рішення «Про Порядок звітування та використання коштів, виділених з районного  бюджету на фінансування районної  Програми розвитку транскордонного співробітництва на 2017-2020 роки»
Інформує: Ярощук Ольга Ярославівна – керуючий справами виконавчого апарату районної ради
5. Про проект рішення «Про Порядок звітування та використання коштів, виділених з районного  бюджету на фінансування Програми розвитку місцевого самоврядування у Ківерцівському районі  Волинської  області  на  2016-2018 роки»
Інформує: Ярощук Ольга Ярославівна – керуючий справами виконавчого апарату районної ради
6. Про проект рішення «Про затвердження Порядку звітування та використання коштів, виділених з районного бюджету на фінансування Програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2016-2020 роки»
Інформує: Скубій Наталія Петрівна – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації
7. Про перелік питань, що вносяться на розгляд позачергової 27 сесії районної ради сьомого скликання.
Інформує : Хмілевський Василь Васильович – голова районної ради
Різне.