Повідомлення про намір утворити спостережні ради

04.09.2019

Відповідно до рішення районної ради від 20.08.2019 №38/6 «Про спостережні ради комунальних підприємств охорони здоров’я, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста Ківерцівського району  Волинської області», виконавчий апарат районної ради повідомляє про намір утворити спостережні ради при комунальних  підприємствах «Ківерцівське районне територіальне медичне об’єднання Ківерцівської районної ради» та «Ківерцівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Ківерцівської районної ради Волинської області».

Спостережна рада утворюється за рішенням Ківерцівської районної ради  у кількості 9 осіб із представників:

Ківерцівської районної  ради – 2 особи;

управління соціального захисту населення районної державної адміністрації – 1 особа;

представників ОТГ, на території яких розташовані підприємства – по 1 особі;

громадськості та громадських об’єднань діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я, чи організації, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції (за згодою), (далі – громадські об’єднання) – 5 осіб.

Депутати місцевої ради (за згодою), представники  громадськості, громадських об’єднань протягом 10 робочих днів з дати розміщення інформації на офіційному веб-сайті Ківерцівської районної ради надсилають у виконавчий апарат Ківерцівської районної ради пропозиції щодо включення своїх представників до складу спостережної ради.

Відбір представника громадськості або громадського об’єднання проводиться шляхом рейтингового голосування за кандидатів у члени спостережної ради на офіційному веб-сайті Ківерцівської районної ради у строк, що не перевищує 20 календарних днів.

Повний текст рішення районної ради від 20.08.2019 №38/6 «Про спостережні ради комунальних підприємств охорони здоров’я, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста Ківерцівського району  Волинської області» оприлюднений на офіційному веб-сайті районної ради http://kiverrada.gov.ua/node/2.

За більш детальною інформацією звертатися за адресою: вулиця Незалежності, 20, місто Ківерці, кабінет №33, телефон (03365) 21343.