Шановні депутати, працівники органів місцевого самоврядування прийміть найщиріші вітання зі святом!

06.12.2017
   Становлення місцевого самоврядування в Україні має багату історію та глибокі традиції, що заклали міцні підвалини для сучасного розвитку громадянського суспільства й демократії. Саме органи місцевого саврядування забезпечують участь людей у розв’язані життєво-важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів. На них покладена велика відповідальність як за соціально-економічний стан територіальних громад, так за благополуччя їх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл, селищ, міст. Майбутнє держави та наших громад неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов прошивання своїх мешканців.
  Сьогодні місцеве самоврядування переживає часи реформування, проходить добровільне об’єднання територіальних громад. Саме об’єднані громади стануть міцним базовим рівнем держави,  на якому зможе розвиватись малий і середній бізнес, запрацює інвестор, зростуть доходи громадян.    
    З нагоди Дня місцевого самоврядування висловлюю вдячність усім, хто невтомно працює задля зміцнення демократичних засад розвитку суспільства. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є тим внеском у розвиток держави.
    Особливі слова подяки адресую ветеранам самоврядної ниви, які своєю невтомною працею утверджували місцеве самоврядування.
   Тому бажаємо Вам мужності та здобутків у нелегкій та відповідальній праці, міцного здоров'я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів та задумів!
 
З повагою,
Голова районної ради                                                            В. Хмілевський