ШАНОВНІ КІВЕРЧАНИ, ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

27.12.2017
  З давніх-давен зустріч Нового року – прекрасна традиція, яскраве і неповторне свято яке збирає всіх нас, від малого до великого, у теплому родинному колі, дарує радість спілкування з найближчими друзями та членами родини. Це свято сповнює тривожними та радісними очікуваннями змін, сподіваннями на те, що віднині все піде на краще, що примножиться добро й залишаться у минулому життєві негаразди і клопоти, принесе особливі відчуття єдності народу, причетності кожного до загальних справ та надій.
    Відходить в історію рік 2017, який був ще одним роком випробувань української нації, адже  воєнні дії на буремному Донбасі  тривають.
   Минулий рік дав нам привід глибоко осмислити пройдене, зробити належні висновки, чітко визначити орієнтири на майбутнє.
     Безумовно, найголовнішим підсумком і надбанням є те, що ми маємо незалежну державу, зберегли в душі Христову віру, батьківську волелюбність і незалежність духу, материнську вдачу і рідну мову.
   До традиційних побажань віри й надії висловлюю глибоку надію на перемогу у боротьбі із російським агресором. Слова вдячності адресую жителям району за допомогу нашим бійцям на сході.
Сердечно вітаю всіх вас, дорогі жителі району з Новим 2018 роком. Хай у новому році прийдуть до кожної домівки, у кожну сім’ю мир, здоров’я, щастя і радість. Нехай Господь Бог і доля дарують вам спокій і благополуччя, а новорічні свята наповнюють добром і любов’ю ваші серця. Хліба вам і до хліба, ясного неба, добра і людського щастя.
 
Голова районної ради                                                 В.В.Хмілевський