Шановні підприємці Ківерцівського району!

01.09.2019

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки. Воно покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу  в країні.

Бути підприємцем — це особливий труд, де успіх залежить від власних сил, розуму та вміння будувати бізнес.

Підприємництво  є вагомою складовою  економіки не тільки району, а й країни в цілому.  На сучасному етапі підприємницька діяльність – це розвиток економіки в різних сферах – виробництві, торгівлі, транспорті, будівництві, наданні послуг.  Завдяки підприємцям значною мірою забезпечується наповнення місцевих бюджетів, окрім цього ви проявляєте активну громадську та життєву позицію, постійно долучаючись до соціальних проектів, що  сприяє покращенню  економічного розвитку нашого краю.

Бажаю успіхів Вашому бізнесу, вдалих угод, надійних партнерів та щоб удача і надія ніколи не залишали Вас. Нехай у Ваших родинах завжди буде тепло та затишок, а плідна праця завжди буде запорукою добробуту Ваших рідних.

З повагою,

Голова районної ради О.Г.Гурський