Шановні працівники органів місцевого самоврядування

05.12.2018

Шановні депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування Ківерцівського  району!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування – свята, яке підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства.

Цей день стоїть в ряду дат пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами — майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів, активне втілення в життя  добровільного об’єднання територіальних громад. Саме об’єднані громади стануть міцним базовим рівнем держави,  на якому зможе розвиватись малий і середній бізнес, запрацює інвестор, зростуть доходи громадян. Сьогодні це реально й можливо.  Змінюються підходи роботи влади на усіх рівнях, яка має працювати на людей та зробити своїм пріоритетом підвищення якості життя простих громадян.

Висловлюю вдячність депутатам місцевих рад, працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування, які демонструють високу активність у громадсько-політичному житті, самовідданість роботі, професіоналізм, відповідальність, забезпечують право кожного з нас бути почутим.
Бажаювсімнепереборногобажанняслужитиінтересамжителівківерцівщини, міцного здоров’я, добробуту і мирного неба.
Нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають Вам, працівники органів місцевого самоврядування, впевненості у Ваших діяннях на благо нашого  району та рідної неньки України.

З повагою,

В.п. голови районної ради Т.Г.Чигрин