Шановні жителі Ківерцівського району та гості нашого краю!

12.10.2017
  14 жовтня - визначний день для України. Це день коли ми відзначаємо три великих свята:  Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва й День захисника України. Ці  свята всіх, хто любить Україну, хто  тілом, серцем і душею відчув свою відповідальність і причетність до оборони Вітчизни від російського агресора, окупантів та  найманців.
  Традиція вшанування дня Українського козацтва увібрала в себе багаті і славні козацькі звичаї, вона уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії. Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду.  Саме в цей день, цього року відзначається й 75-а річниця утворення УПА, яка мужньо виступала проти гітлерівської окупації батьківських земель та більшовицької наруги над нашим народом. Віддавшись під опіку Пресвятої Богородиці, вояки вважали свято Покрови днем створення легендарної визвольної армії.
   Ми вітаємо з цими святами всіх, хто сьогодні, виконуючи конституційний обов’язок, захищає Батьківщину, її незалежність та безпеку, недоторканість рубежів, бере участь у міжнародних миротворчих операціях.
   Від усього серця  щиро бажаємо всім ветеранам, теперішнім і майбутнім захисникам  України  та їх сім’ям миру, здоров’я, добра та злагоди. Зичимо всім нам перемоги, нехай завжди буде мирним небо над нашою Україною.
 
З повагою
голова районної ради                                                                          Василь Хмілевський