Шановні жителі Ківерцівського району

11.10.2018

14 жовтня  -   визначний день для України, адже ми відзначаємо три великих свята:Покрови Пресвятої Богородиці, День Українськогокозацтва й День захисника України.

Під час Другої світової війни зародилася Українська повстанська армія як збройна сила проти гітлерівської окупації батьківських земель та більшовицької наруги над нашим народом. Віддавшись під опіку Пресвятої Богородиці, вояки вважали свято Покрови днем створення легендарної визвольної армії.

Ми єдині в своїйісторії, нескорені в спільнійбіді, щоприйшла до нашого порогу. Для українських захисників кожна хвилина на передовій - безжальний поєдинок із ворожою агресією та болем втрат.
Та справжнівоїни стоять наперекірвипробуванням. Адже за їх спинами залишаютьсярідніміста та найдорожчі люди.

Нехай овіяне славою свято додасть нам наснаги та оптимізму. Підносимо щиру молитву нашій Небесній Заступниці – Пресвятій Богородиці, щоб покрила своїм святим Омофором український народ та наше військо, повсякчас підтримувала нас, оберігала мужніх українських воїнів й їхні життя, щоб у нашій Україні запанував довгоочікуваний мир!

Від усього серця  щиро бажаю всім ветеранам, теперішнім і майбутнім захисникам  України  та їх сім’ям здоров’я, добра та злагоди. Зичу всім нам перемоги, нехай завжди буде мирним небо над нашою Україною.

Зповагою,

В.п. головирайонної ради Т.Г.Чигрин