Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства

16.11.2019

14 листопада  відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства

День працівників сільського господарства України — професійне свято працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України. Відзначається щорічно у третю неділю листопада. Вшановували  тих, хто, не покладаючи рук,  працює у полі,  чесною самовідданою працею  творить найдорожче – хліб. Хто  взяв на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну,  примножувати її  славу і добробут. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави.

У заходах взяли участь голова районної ради Олександр Гурський, перший заступник голови районної державної адміністрації Юліан Таранчук, помічник народного депутата України Ірини Констанкевич Орест Маховський а також представники сільськогосподарської галузі району.

Олександр Гурський у своєму виступі  висловив щиру вдячність хліборобам, механізаторам, тваринникам, спеціалістам, керівникам господарств та всім тим, хто щоденно своєю сумлінною працею забезпечує населення продуктами харчування та привітав ветеранів галузі.

За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток сільського господарства району та з нагоди Дня працівників сільського господарства були нагороджені  Почесною грамотою Ківерцівської районної ради та Ківерцівської  районної державної адміністрації Волинської області  Збирун Олег Павлович – завідувач складу селянського фермерського господарства //Золота Нива// та Степанов Григорій Петрович – голова сільськогосподарського приватного підприємства «Дружба».

Вітання від народного депутата України Ірини Констанкевич передав Орест Маховський та вручив відзнаки народного депутата.

Для всіх присутніх з нагоди свята артисти РБК підготували цікаву вітальну програму. Наостанок усіх присутніх пригостили запашним короваєм –  символом завершення аграрного року, багатства, родючості.