З Днем Збройних Сил України!

05.12.2018

Шановні військовослужбовці, ветерани війни, учасники бойових дій!

День Збройних Сил України – одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в цей час. Наші збройні сили – це воїни миру, які стали на шляху російських військ і захистили Україну та Східний кордон всієї Європи.

         Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які вже котрий рік в умовах війни демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога. І цим виправдовують довіру громадян до своїх захисників.

Саме на боєздатні Збройні Сили покладають надії мільйони українців, які так мріють про мир, процвітання країни та її славу! І ці мрії обов’язково стануть реальністю, адже наш народ має свою історію та ментальність, а з тим і своє військо, яке гордо відстоювало право на недоторканність та незалежність держави від будь-якого загарбника!

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Зичу нашим воїнам здоров’я та сил,  миру та спокою, добра та достатку. Бажаю незламної волі, успіхів, нехай серця наповнюють почуття гордості та патріотизму  за свою справу та на благо українського народу!

З повагою,

В.п. голови районної ради Т.Г.Чигрин