Узагальнені дані про звернення громадян у 2012 році

ІНФОРМАЦІЯ

про звернення громадян

у Ківерцівську районну раду в 2012 році

 

У районну раду протягом 2012 року надійшло 50 звернень (у 2011 році – 76). На особистому прийомі побувало 32 громадяни (у 2011 році – 38).

Письмових звернень надійшло 18 (у 2011 році – 38), з них колективних 4 (у 2011 році – 15).

2 звернення надійшло з обласної ради (у 2011 – 6).

34 відсотки звернень надійшло від інвалідів, учасників бойових дій, учасників війни, багатодітних сімей, одиноких громадян, пенсіонерів (у 2011 році – 40 відсотків).

 У зверненнях порушувалися питання аграрної політики і земельних відносин, транспорту і зв’язку, соціального захисту, праці і заробітної плати, комунального господарства, освіти і науки.

40 відсотків звернень вирішено позитивно, на 50 відсотків дано роз’яснення.

Найбільше звернень надійшло від жителів сіл Городище (7), Сильне (6), Клубочин (5), міста Ківерці (5), по три звернення від жителів селища Цумань, сіл Човниця та Липне, по одному разу звернулися в районну раду жителі сіл Ромашківка, Журавичі, Омельне, Сапогове, Суськ, Холоневичі, Пальче.

Всі звернення, які надійшли в районну раду, розглядалися згідно чинного законодавства, надсилалися на розгляд відповідним органам та аналізувалися, вживалися заходи щодо вирішення питань, порушених громадянами.

Терміни розгляду заяв не порушувалися. Під час прийому громадян, який проводився головою районною ради та його заступником на територіях окремих сільських рад, місцевим жителям було надано роз’яснення та правову допомогу щодо піднятих ними питань, що сприяло зменшенню надходження письмових заяв в районну раду.

 

Голова районної ради                                                                М.В.Марчук

Нитипчук, 4 05 96