Депутат райради Марія Любашевська стала очільником обласного комунального медичного закладу

05.10.2016
tomashevska.jpg
   В.о. головного лікаря Волинської обласної психіатричної лікарні № 2 в селищі Олика Ганна Бебко написала заяву на звільнення. Про це йшлося 3 жовтня під час засідання “медичної” комісії обласної ради, – повідомили у прес-службі колегіального органу.
  Бебко рекомендувала доручити обов’язки керівника закладу завідувачу відділення примусового лікування осіб, що вчинили суспільно небезпечні діяння Марії Любашевській.
   Під час обговорення питання зайшла мова про приміщення лікарні. Як відомо, заклад розташований у пам’ятці архітектрури національного значення, колишньому замку Радзівіллів.
  Голова постійної комісії Олександр Зінчук цікавився, чи можливо використовувати замок в іншому напрямку, а саме як туристично привабливий об’єкт. Марія Любашевська зауважила, що замок Радзивіллів зберігся у хорошому стані тільки завдяки тому, що у 50-х роках минулого століття в ньому розмістили лікарню. “Якщо в Олиці вдасться підшукати приміщення для перенесення медичного закладу і ця будівля відповідатиме вимогам перебування такої категорії пацієнтів, то ніхто не буде проти цього”, – вважає лікар.