На Волині вшанували 107-му річницю народження Степана Бандери

15.01.2016
    1 січня 2016 року на Волині у містах Ківерці та Горохів з ініціятиви ВО "Свобода" відбулися заходи на відзначення 107-ї річниці з дня народження Степана Бандери.
   Ківерцівська районна "Свобода" провела віче з нагоди 107-річчя з дня народження великого сина української нації Степана Бандери. Націоналісти зібралися в сквері пам'яти героїв Небесної сотні.
     На вічі були присутні депутати Ківерцівської районної ради від ВО "Свобода" Анатолій Пушкін, Анатолій Король, депутат Ківерцівської міської ради Любов Данилюк та член виконавчого комітету Василь Озоровський. У виступах свободівці відзначили визначну роль Бандери у становленні української нації. Зі спогадами про переслідування родичів націоналістів виступила також депутат Ківерцівської районної ради Яна Церкевич.
   У Горохові біля Хреста борцям за волю України активісти та депутати від ВО "Свобода" організували мітинг-реквієм та вшанували 107-му річницю від дня народження Степана Бандери. Захід розпочав молебнем настоятель Свято-Вознесенського храму отець Андрій. Учасники зачитали Декалог українського націоналіста, після чого звучали патріотичні виступи свободівців.